Ivana Križanová

An Independent Certified Practitioner, Instructor

English,German,Slovak

+421902411292

www.ivanakrizanova.com

My Upcoming Classes

Basic DNA Slovakia Oct 13 - 16, 2022 Tudj meg többet
Advanced DNA Slovakia Oct 20 - 23, 2022 Tudj meg többet
Dig Deeper Bratislava,   Slovakia Nov 11 - 13, 2022 Tudj meg többet
Manifesting and Abundance Bratislava,   Slovakia Nov 25 - 27, 2022 Tudj meg többet
You and Your Significant Other Slovakia Dec 9 - 11, 2022 Tudj meg többet

Rólunk

Hi, I am Ivana and I am certified ThetaHealing Instructor and Practitioner coming from Slovakia. I am living currently in Vienna, Austria, but still it is possible to meet me in both countries in person :) ThetaHealing technique has become part of my life style for some years now. The way I am teaching is the way I am living...at least trying to do so as the best as I can :) I am speaking Slovak and English, little bit German at the moment...still in progress :). If there is interest to make a course in a different language, I am sure we will find some solution. I am open to any collaborations that are based on love and understanding. Let's create something special together with the guidence and healing from the Creator, All That Is. Individual sessions are also available online. Will be my pleasure to hear from you. Wish you all the best. With love, Ivana

Ajánlások

"Ivke ďakujem za tri neuveriteľne úžasné dni, ktoré som strávila na kurze Basic. Ivka mi ukázala, že môj život môže byť krásny a viem ho žiť podľa mojich predstáv. Je to pre mňa úžasná zmena mať zrazu toľko možností, o ktorých som doteraz nemala ani tušenia. Zrazu sa teším na každý nový deň a musím povedať, že kurz určite nie že naplnil moje očakávania, ale predčil ich. "

Monika
Slovakia

"Pro mě je konzultace okamžité vynesení energie do pocitu, že vše je v pořádku a je mi skvěle. Lépe mi chodí informace k vyřešení náročnějších situací. A co je důležite, že se zlepší zdraví, což mám stvrzeno lékaři. Celkově je to napojení na duši (Boha) v nás, ale bleskovou rychlosti. "

Jana Kumnacká
Czech Republic

"Ivanka je láskavou sprievodkyňou a terapeutkou. S ľahkosťou dokáže vytvárať priestor prijatia, bezpečia a hojnosti. Je človekom, ktorý svoju prácu robí vysoko profesionálne, zodpovedne a pritom s plne otvoreným srdcom. "

Miriam
Slovakia

"Thetahealing a ja, thetahealing vo mne, a ja v ňom..... hm....ťažko sa určité deje zachytávajú slovami. Niektoré procesy jednoducho cítite a nepotrebujete na to slová. Na čo hľadať slová, keď vás napĺňajú pocity.Jednoducho cítite esenciu zmeny, transformáciu a jasnosť vašej cesty. A to je len zlomok toho, čo sa mi skrz thetahealing začalo diať. Ako hovorí Ivka, všetko už dávno viem. A tak som sa začala rozpomínať, a rozpomínam sa každý deň viac a viac. V thete nachádzam silu, istotu, ľahkosť, jednoduchosť, odpovede a nezastaviteľnú túžbu učiť sa. Som vďačná za každú jednu konzultáciu, ktorá ma nasmerovala bližšie k sebe a svojej podstate. Som plná lásky a vďaky, že som Ivanku mohla spoznať a že mi ukázala ako sa na seba rozpomínať v radosti a ľahkosti. Ivanka je veľkou učiteľkou a priateľkou, od ktorej sa vždy budem mať čo učiť."

Monika
Slovakia

"Ivanka je pre mňa úžasný človek s veľkým srdcom. Bola mojim prvým kontaktom s thetahealingom, kde som mal možnosť vidieť ako sa s ľahkostou za pár minút urobia zmeny, ktoré sa odzrkadľujú v realite, ktorú žijem. Na základe týchto skúseností som sa rozhodol venovať tejto technike vo svojom každodennom živote."

Milo
Slovakia

"Hľadala som človeka, ktorý by ma sprevádzal na mojej ceste, keď som si nevedela dať rady, ale vedela som, že za všetkým treba hľadať niečo hlbšie. Ivanka viedla jednotlivé konzultácie citlivo a trpezlivo. Som veľmi vďačná ,že každá jedna konzultácia u Ivanky mi ukázala nové obzory, o ktorých som dovtedy netušila."

Ľudka
Slovakia

"Je veľa kurzov, ktoré vám zmenia život ak chcete. Z mojich skúseností všetky majú rovnaký základ a fungujú na rovnakom princípe, ale len jeden ma doviedol tak ďaleko ako technika ThetaHealing. Ivanine predstavenie thety a vedenie kurzu bolo úžasné. Je jedno či ste veriaci alebo pragmatik. Či potrebujete lásku, peniaze, zdravie. Theta je podľa mňa jedna z najlepších a najvyšších metód, ktoré Vám to pomôžu získať, píšem pomôžu, lebo rozhodnúť sa musíte Vy."

Števo
Czech Republic

Hold a seminar in your area

Will be my pleasure to teach in your country :) Just contact me for more information. I am sure we will find some way to make it happen. Looking forward for the next journey :) With love, Ivana

Ezen ThetaHealing profilban megjelenő információkat, a fent emlitett ThetaHealer® biztosította. A megjelenített információkért ő tartozik felelősséggel. Amennyiben jelenteni szeretnéd a THInK felé a közölt információkat, kattints a Profil Jelentése linkre. Az egyéb oldalakon elérhető információk, a THInK által kerültek közlésre.


      

Report This Profile

Report this profile

Your name:
Your e-mail:
All information will be confidential
Why would you like to report this profile?

Send a Message

Your name:
Your e-mail:
Message:
Hivatalos Vianna Stibal ThetaHealing weboldal
       
THETAHEALING, THETAHEALER, the THETA HEALING shield logo and THInK/THETA HEALING INSTITUTE OF KNOWLEDGE are registered trademarks. Seminars and sessions in the ThetaHealing energy modality are available exclusively from an Instructors and Practitioners certified in the ThetaHealing Technique. Only an instructor or Practitioner who has been certified by THInK is entitled to be called a ThetaHealer. Only those energy healing practices developed and approved by Vianna and THInK can be called ThetaHealing.
  test

Copyright © 2022 THETAHEALING®


No portion of information in this website may be reproduced or distributed in any form without prior permission from the author which may be solicited upon request. All rights reserved.