AYŞE BİLGEN

An Independent Certified Practitioner, Instructor

English,Turkish

+905300399381

www.bluelotusakademi.com

Rólunk

I'm Ayşe Bilgen. I'm a pharmacist, homeopath, mineral therapist, su jok therapist and reiki practitioner.
I practice and teach ThetaHealing  in Turkey. I've inspired  by Vianna Stibal's technique and witnessed miracles through my life. I love connecting with people during their healing journey and belive that healing a person means healing all existence.
As Rumi says;  
If you are me and I am you,
What is this separation between you and me?
We are the light of God, we are God‛s mirror.
So why do we struggle with ourselves and with one another?
..
I  know we 're members of a great soul  family and being a part of this, is wonderful ..
 
Education/ Trainings;
 
Hacettepe Univercity Faculty of Pharmacy 1995
Psycosocial Needs of Refugees (United Nations High Commisioner for Refugees 2003)
Reporting Human Rights Violations (Netherlands Helsinki Commitee 2006)
Doumenting Dsicrimination (Fundamental RightsAgency 2007)
Usui Reiki 1-2-3  2012
Homeopathy  Course (Association of Homeopathy  2012-2015) 
Homeopathy Course  ( by İdeahomeopati and London Contemporary College of Homeopathy) İstanbul, 2013-2014International Homeopathy Congress “Homeopathy  From Childhood to Elder” Kandern, Germany 2014European Homeopathy Congress in Vienne 2016Su Jok Therapy (by Moskow Su jok Academy) 2014
Schuessler Salts Facial Dİagnostic 2015 
Cancer and Homeopathy 2015

 

 
  
Turkish;
 
Ben Ayşe Bilgen. Eczacı, homeopat, su jok terapisti, Schuessler mineral terapisti ve  Reiki uygulayıcısıyım. Şifacılık yolculuğum  uzun süre önce başladı
Thetahealing uygulayıcısı ve eğitmeniyim. Türkiyede  ve Dünya genelinde online ve yüzyüze eğitimler vermekteyim.Vianna Stibal'in muhteşem tekniğinin hayatımdaki mucizevi etkilerine tanık olmaktayım. Şifa ve şifacılık yolculuğunda insanlarla birlikte olmaktan mutluluk duyuyorum. İNANIYORUM Kİ BİR KİŞİNİN İYİLEŞMESİ TÜM VAROLUŞUN İYİLEŞMESİDİR. 
 
Mevlana C. Rumi'nin dediği gibi; 
Madem ki Sen Bensin Ben de Sen'im 
Artık bu senlik ve benlik nedir?
Hakk'ın Nuruyuz, Hakk'ın aynasıyız şu halde
Kendi kendimizle, birbirimizle...
Büyük bir ruh ailesinin üyeleri olduğumuza inanıyorum  ve bu ailenin bir parçası olmak muhteşem..
 
 
Bazı Temel Eğitimler ;
Hacettepe Üniversitesi Eczacılık Fakültesi 1995
Mültecilerin Psikososyal Gereksinimleri STK Eğitimi (BMMYK 2003)
İnsan Haklarının Raporlanması (Hetherlands Helsinki Committee 2007)
Ayrımclığın Raporlanması (Fundamental Rights Agency 2007)
Usui Reiki 1-2-3A  2012
Usui Reiki Çakra Aura
Usui Reiki Işık Köprüsü
Homeopathy Eğitimi (Association of Homeopathy  2012-2015)
 Homeopathy Eğitimi  ( by İdeahomeopati and London Contemporary College of Homeopathy) İstanbul, 2013-2014International Homeopathy Congress “Homeopathy  From Childhood to Elder” Kandern, Germany 2014European (Jonathan Hardy, Alok Pareek, Rosina Sonnenschmidt, H. Frei, Louis Klein )
Homeopathy Congress in Vienna 2016
Su Jok Therapi (by Moskow Su jok Academy) 2014
Homeoprofilaksi Kate Birch 2014

Homeopati ve Scholten Methodu 2015

Schuessler Doku Tuzları Biyokimyasal Yüz Analizi 2015 

Kanser and Homeopati 2015

Annelik Remedileri ve Homeopati Alize Timmerman

Homeopati ve Seghal Metodu  2019

Düzce Üniversitesi Yaşam Koçluğu 2019

 

 

Extra megbízólevelét

Yüzyüze ve Online Seminerler /
Yüzyüze ve Online  Bireysel Danışmanlık için;
 
info@bluelotusakademi.com
 
 
 
 
Bireysel Danışmanlık; 
 

Her insan bir diğerinden farklı yaratılmış, farklı özelliklere sahiptir. Genetik etkiler, yaşanılan çevre, deneyimler herkes için farklı niteliktedir. Kişiler aynı olaylar karşısında bu nitelikleri sayesinde farklı reaksiyonlar verebilir. Bu nedenle her birey için ayrı ve bütüncül yaklaşım çok önemlidir.

ThetaHealing® yöntemi HER BİREYE özel bir yaklaşımı önemseyen bir tekniktir. Bu teknikle bireysel çalışma ve rehberlik verilmektedir. Bireysel çalışma ve rehberlik süresi 1 saattir. Danışan bu kapsamda uygulayıcı rehberliğinde bilinçaltı kayıtlarının şifalandırılmasına tanık olur.

Bireysel çalışma ve rehberlikle ilgili detail bilgi ve randevu almak için info@blulelotusakademi.com mail adresinden iletişime geçebilirsiniz.

Bireysel çalışma konuları;

  • Ruhsal gelişim-Özdeğer sorunları -Özgüven sorunları
  • İş-kariyer-Motivasyon konuları
  • Sınav kaygısı-Başarı konuları
  • Stres yönetimi-Depresyon
  • Fobiler-Endişe-Bağımlılıklar
  • İlişkiler, (yakın çevre, aile, eş ilişkileri)
  • Fiziksel ve ruhsal rahatsızlıklar
  • Kilo sorunları

(*) Bireysel çalışma ve rehberlik tıbbi tanı ve tedavi yerine geçmez. Hastalik ve rahatsızlıklar ile ilgili olarak doktorunuzla iletişime geçiniz.

 

Ajánlások

"Pek kıymetli ve değerli Ayşe hocam; Kendisi hayatını öğrenmeye ve öğrendiklerini keyifle sevgiyle paylaşmaya adamış, her ne yapıyorsa en güzel şekilde hakkını vererek yapan kişi ki; ben kendisinin araştırmacı yönüne ve çalışma disiplinine hayrandım..Kendimizi tanıma,yaşamımızı olumlu yönde dönüştürme yolunda bize açtığı yeni kapılar ve ufuklar için kendisine çok ama çok teşekkür ediyorum..İyi ki sizi tanımışım iyi ki yaşamımdasınız ! "

Esen Taş
Ankara, Türkiye

"Çok Sevgili ve Değerli canim Ayşe Hocam, Siz bana Yüce Rabbimin verdiği en büyük hediyesiniz. Sizin sayenizde hayatımın önündeki blokajları görüp onları teker teker yıkmaya başladım. Bunu yaparken sizin yanımda olmanız desteğinizi, sevginizi, öğretmenliğinizi, bilginizi, sıcak arkadaşlığınızı ve o çok değerli dostluğunuzu paylaşarak çok büyük adımlar atmama yardımcı oldunuz. Bunu bana hem uygulamayı hem de uygulatmayı öğrettiniz. Hayatıma kattığınız o kadar çok pozitiflik var ki ben sadece birini almak için dua ederken Rabbim sizden her ilimi o güzel samimi dostluğunuzla kucak açışını yaşattı bana. Öğretim kalitenizi zaten yüzyüze eğitimlerle çok kişiye kanıtlamışken online derslerle sadece Türkiye de il’den il’e değil ülkeden ülkeye de kanıtladınız. Ayrıca Pandemik COVID-19 hakkındaki yardımlarınız ve bilgileriniz de Hızır gibi geldi. Sayenizde bu pandemik günlerini de çok bereketli, huzurlu ve sağlıklı olarak hep beraber atlattık. Çok büyük bir gönül rahatlığıyla sizi sadece Türkiye için değil tüm Dünya icin Theta Healing uzmanı ve öğreticisi olarak tavsiye ederim. Hayatıma iyi ki girdiniz, iyi ki varsınız. Verdiğiniz emeğiniz, zamanınız, ve gönlünüzden Allah iki cihanda da razı olsun. Sevgiler "

Günnur Ünver
New Jersey, USA

"Theta Healing ile tanışmak benim için hayatımın dönüm noktasıdır. Ve Sayın Ayşe Bilgen hanımın, o eşsiz anlatımı, yumuşacık sesi ile benim bilgi ışığım olarak, ThetaHealing ile tanışmama vesile olduğu için sonsuz minnettarım. "

Kadriye Aşlar
Ankara, Türkiye

"Theta Healing ile hayatımın bütününde (bedensel-ruhsal-zihinsel) kolayca dönüşüp iyileşmenin mümkünlüğünü öğrenip deneyimledim. Öncelikle kendimin ardından da çevremde ki bir çok insanın hayatında şifa sebebi olmama rehberlik eden Theta Healing tekniğini öğreten Sevgili Ayşe Bilgen'e tüm emekleri ,gayreti, anlayışı ve sevgiyle yaptığı öğreticiliği için ( bu süreç hala devam ediyor) canı gönülden teşekkür ediyorum"

Ümmühan Meşeci
Ankara, Türkiye

Ezen ThetaHealing profilban megjelenő információkat, a fent emlitett ThetaHealer® biztosította. A megjelenített információkért ő tartozik felelősséggel. Amennyiben jelenteni szeretnéd a THInK felé a közölt információkat, kattints a Profil Jelentése linkre. Az egyéb oldalakon elérhető információk, a THInK által kerültek közlésre.


      

Report This Profile

Report this profile

Your name:
Your e-mail:
All information will be confidential
Why would you like to report this profile?

Send a Message

Your name:
Your e-mail:
Message:
Hivatalos Vianna Stibal ThetaHealing weboldal
       
THETAHEALING, THETAHEALER, the THETA HEALING shield logo and THInK/THETA HEALING INSTITUTE OF KNOWLEDGE are registered trademarks. Seminars and sessions in the ThetaHealing energy modality are available exclusively from an Instructors and Practitioners certified in the ThetaHealing Technique. Only an instructor or Practitioner who has been certified by THInK is entitled to be called a ThetaHealer. Only those energy healing practices developed and approved by Vianna and THInK can be called ThetaHealing.
  test

Copyright © 2021 THETAHEALING®


No portion of information in this website may be reproduced or distributed in any form without prior permission from the author which may be solicited upon request. All rights reserved.