Çığda Gökçınar

An Independent Certified Practitioner, Instructor

English

+447478118234

www.cigdagokcinar.com

Rólunk

Soğuk bir Kasım sabahı gözlerimi açtım bu dünyaya. Biraz zor bela olmuş olsa da işte geldim buradayım! Güneş Akrep'in verdiği güç, ASC Kova'nın verdiği yaratıcılıkla her şart ve koşulda buldum yollarını hayata tutunmanın. 

Kendimi bildiğim ilk andan beri bir "değişik"tim. Hiçbir zaman bulunduğum yere ait hissetmedim. İşte tam da bu noktada yıldızlar yoldaş oldu bana. Yaz akşamları herkes dışarıda oyun oynarken, ben elimde Tübitak Yayınevi'nin Gökyüzünü Tanıyalım kitabıyla keşfe çıktım gökleri. Bir yanda gezegenlerin büyülü dünyası bir yanda 10 yaşındayken ilk kez elime aldığım Tarot destesi derken ta o yaşlarda açıldım evrenin sembollerini okuma serüvenine. 

Zamanla toplum beklentisi, hayatın telaşı, evlilik ve çocuk derken tam koptuğumu sandığım anda Karma Astroloji girdi hayatıma. Tam da en parasız, en vakitsiz  ve en imkansız zamanda... Bir çorap söküğü gibi geldi arkası. Önce Karma Astroloji sonra Tarot derken en son Theta Healing girdi hayatıma.

 

Yıllarca naftalin kokulu sandıklara sarıp sarmaladığım korkular bir bir genç kızlık çeyizi gibi serildi karşıma. Onlar çıktıkça arındım, arındıkça kendime yaklaştım.  Gel zaman git zaman Theta Healing dokunuşu ile taşlar yerine oturdu, ruhum yolunu buldu.

 

İşte şimdi gel de kutsal zamana inanma! 

Bana açılan bu ağır demir kapının ardında neler gizli henüz bilmiyorum ama her yeni günü büyük bir heyecan ile kucaklıyorum. Bu yolda bana ışık olan, yoluma yoldaş olan herkese şükür ve minnetle...

 

Büyüyorum sizinle!

Sevgiler,

Çığda

Extra megbízólevelét

2007-2011 
                 Doğuş University English Language and Literature BA
 
2022 
                 University of Roehampton Children's Literature MA
 
2018-2019 
                 Basic and Intermediate Level Astrology
 
2019-2020  
                  Basic and Advanced Level Tarology Classes
 
2019-2020 
                 Advanced Level of Astrology
 
2020-         Theta Healing Instructor&Practitioner

Ajánlások

"Hayatımı bloke eden ve çok da dallanıp budaklanan bir problemim ile ilgili bir danışmanlık aldım sevgili Çığda'dan. Öyle bir konu ki etrafımda önemli yere sahip herkesle aynı noktaya giden bir problem. Neden bunları yaşadığımı yada bu tekrar eden problemden nasıl kurtulacağımı bir türlü bulamamakla beraber artık bu sorunun fiziksel sağlığıma olan etkisiyle de yüzleşmek zorunda kaldığım bir sürece girmiştim. Ve bazı tahliller sonucunda bu problemi halletmeye niyet ettim. Çığda ile yaptığımız Thetahealing danışmanlığında kendimle ilgili blokajları bulup, kaynakları tespit edip, kök inançları değiştirdik. Yerine his yüklemeleri yaptık ve fiziksel sağlığıma etki eden küçük parçayla da kısa bir sohbetimiz oldu. O gitmeye hazırdı aslında yeter ki ben onu bırakmayı kabul edeyim... Danışmanlığın 6. günüydü. Yaşadığım problemlerin başrol oyuncularından olan eşimin ailesi, (ki kendileriyle aynı şehirde yaşamamakla beraber 4,5 yıldır hiç görüşmemiştik) birden çıkageldiler. Geleceklerinden hiç kimsenin haberi yoktu. Üstelik öyle bir düzen ayarlamıştı ki bana evren, çok ilgisiz bir yerde ilk ben görmek durumunda kaldım onları. Çok ciddi kırgınlık ve kızgınlıklarım vardı, sorsanız 10 gün önce asla görüşmeyi düşünmediğim insanlardı. Ama bilin bakalım ne oldu? Yanlarına gidip sarıldım, öptüm onları. İçimde gelerek yapıyordum ama bir yandan da kendime şaşırmadan edemiyordum. Dönüp içime baktığımda en ufak bir kızgınlık, kırgınlık parçası yoktu. Aksine sevgi ve şefkat duyduğumu farkettim. Benim için inanması güç bir olaydı ama oluyordu işte kendiliğinden... Hatta ilerleyen günlerde benzer problemleri yaşadığım kendi ailemle ilgili olarak da hiç beklemediğim şekilde eşimin babasından yardım teklifi aldım... Henüz çözümlenmeyen kısıma bakış açım ise artık eskisi gibi değil. Çözümlenmesi imkansız kategorisinden çıkıp, zamanı gelince hepsi çözülecek kategorisine girdi bile:) Tüm bu olan bitenin benim tarafımda tek bir açıklaması olabilir o da Thetahealing. İnanılmaz bir deneyimdi benim için... Sevgili Çığda'ma çok ama çok teşekkür ediyorum. İyi ki var ve iyi ki bu hayat yolculuğunda yollarımız kesişti..."

C.Ş
Theta Healing® Uygulaması

""Yıllardır ilişki konusunda kısır döngümü bir türlü kıramayıp hep başa sarıyordum. Theta Healing çalışması sırasında bilinçaltınızın sizden neler sakladığını, hangi kök inançlara sıkı sıkı tutunduğunuza( ki size bile ait olmadan) anne babanızdan neler duyduğunuza kadar her şeyin nasıl bu kadar hızlı bir şekilde su yüzüne çıktığına siz bile inanmıyorsunuz. Aslında neyi neden yaptığınızı anladığınızda kendinizi suçladığınız yıllar için kendinize kocaman sarılıyorsunuz. Özellikle içinizdeki çocuğa, anne babanıza hatta atalarınıza bile teşekkür edip tekâmülünüz için gerekli olan büyümeyi, bıraktıkları dersleri öğrendiğiniz için.. Anında şifa diye bir sey varmış gerçekten. Bırakmak istediklerimi bırakamadığım insanlar birer birer onlardan uzaklaştığımı hissedip direk benimle iletişime geçtiler bile. Onlara da teşekkür edip onları öğretmen koltuğundan indirmenin hafifliği ile nasıl arınmış hissettiğimi anlatmam mümkün değil. Çünkü seansımız sırasında şu sözlerimi hatırlıyorum' Kalbim kömür yığını." Hayatınıza artık kendinizi gerçekleştirmenin ve kendi karmanızı yaşayacağını bilmenin sevinci ile kendi yolunuzda yürümenin keyfi ile devam ediyorsunuz. Işık tam da cesaret ile adim attığınızda yani başınızda sizi bekliyor siz yeter ki adim atin değiştirmeyi yürekten isteyin.""

Ö.S
Theta Healing® Uygulaması

""Thetahealing ile tanışmamla kendimi eğitime kaydolmuş olarak bulmam arasında sadece 4 gün vardı. Meraktan yazmıştım bazı eğitmenlere ama içime sinmeyen bir şey vardı. Sonra Çığda’yla kesişti yolum. Sorularımı sordum, anında verdim kararımı. O da bana “Ruh seçimini yapmış” dedi. İyi ki de yapmıştı. Eğitimi anlatmama gerek yok. Anlatılmaz yaşanır çünkü. Birlikte eğitime başladığım insanlarla çıkan ortak noktalarıma hala şaşarım. “Hayatında neler değişti?” derseniz de 1 ayda neler neler derim. Kızgınlıklarla ilgili çalıştık, kırgınlıklarla da. Sonra kendi kendime devam ettim çalışmaya. Kızgınlık falan kalmadı, sonunda rahattım. Sürüncemede olan finansal sorunlarla ilgili yaratımlar anında sonuç verdi, ikinci eğitimi almam için önceden sorun olacağını düşündüğüm para problemi daha ilk yaratımda yok oldu. Uzun zamandır beklediğim bir para 10 gün içinde gelmişti. Sadece kendimde değil, yakın arkadaşlarımda da çalıştım kıtlık bilincini. Daha dün bir arkadaşım “6 aydır sorun olan prim problemim çözüldü, evi de kiraya verdik” dedi. Tam 1 hafta önce çalışmıştık bu konu üzerine. En yakın arkadaşımın yıllardır süre gelen panik atağı üzerine çalıştık. Hiç inanmamıştı başta çözüleceğine. Şimdi her gün teşekkür ediyor. 5 yıldır her ay yoklayan migren ataklarım üzerine de çalıştım. Sorunun kaynağının doğum anımda olduğunu hiç bilemezdim! Anlık şifa çalışmalarına inanmayanlar şimdi uzaktan şifa istiyor benden. Daha neler anlatırım da dediğim gibi anlatılmaz yaşanır. Bu yolu seçen herkesle bir olsun şifa, zaten de oldu oldu oldu.""

Nilcan A.
Theta Healing® Basic DNA Semineri

""ThetaHealing® gerçekten benim için bir eşik atlamak, yeni bir çağın başlangıcı oldu. Ah o gün... 16 Ekim günü, gerçekten çok yoğun bir haftadan çıkmış ve bitik halde girmiştim derse ne kadar etkili olabilir ki acaba diye. Dışarıdan bakan için çok sıradan görünüyor. Ama Çığda hoca uyarmıştı, bir daha eskisi gibi olmayacaksınız diye. Gerçekten olmuyor insan. Olmadığına da şükrediyor ama. ThetaHealing® tamam da kimden sorusuna cevabı çok net bir şekilde "İşte Çığda hocadan" Şimdi ondan üçüncü eğitimi alacağım ve kesinlikle önceliği öğretmek olan, bu kadar içten, samimi, sıcak bir insanı tanıdığıma, ısrarla ondan ders almak için sıkıştırdığıma ve bu yolda bana yol gösterici oluşuna çok mutluyum. Belki de kendi Akrep egomdan geldiğindendir, Akrep burcu insanlarını, özellikle kadınlarını apayrı severim. ThetaHealing® eğitiminde kendimi Akrep burcu kadınlarının arasında bulduğumda hem büyük bir şok hem de büyük bir mutluluk yaşamıştım. Mucizeler kesinlikle var. Benim mucizelerimden birinin parçası da Çığda hoca. İyi ki varsınız hocam, çok teşekkür ederim tüm eğitimler, tüm bilgiler, tüm yardımlar ve en önemlisi de ThetaHealing® ile beni tanıştırdığınız için. Gerçekten hayatım değişti. Sabırsız olan ve sürekli başka insanlar, başka şifa ve enerji yolları tarafından baskılanmaya çalıştıkça boğulma hissi yaşan ben ThetaHealing® ile anında huzurla ferahlıkla Yaradan'ın sonsuzluğuyla şifalanma tekniğiyle tanıştığım için şükrediyorum. İşte bu benim yolum dedim. Işık ve şifa olsun arayan herkese.""

Ayşe B.
Theta Healing® Basic DNA Semineri

""Bağlantı yasası der ki: evren bir bütündür, hayatında olup biten her şey, birbiriyle bağlantılıdır. Geçmiş, bugün ve gelecek birbirini yaratır. Beni iyi eden, en azından iyi olma yoluna çıkaran ne varsa, hepsini harekete geçtiğim zaman buldum. Bu harekete geçme bazen zihin düzeyinde oldu, bazen ruh düzeyinde, bazen duygusal düzeyde. Fark etmez. Hayatta hep somut şeyleri ciddiye almış biri iken, sorunun kaynağının gözümle görüp, elimle tutamayacağım bir yerde olduğu ihtimali kabul edilebilir değildi benim için. Bilinçaltımın ben farkında bile olmadan kaptığı her fotoğrafın, her sesin, her hissin bilinç düzeyinde hayatımı düzenlemesi fikri ilk bakışta beni oldukça rahatsız etti, belli ki bu yüzden uzun süre direndim. Hepimiz bir yerlerden yaralıyız. Bazı yaralarımız çeşitli sebeplerle merhemsiz kalmış, bazen yaranın farkına bile varmamışız. ThetaHealing® ile tanışmam aşağı yukarı bu durumu kabullendiğim döneme denk düşer. Zaman içinde anladım ki evren bazı tecrübeleri boşuna edindirmiyor, bazı insanları karşımıza boşuna çıkarmıyor. Bu yüzden kalbimin ve ruhumun en derinini canım Çığda’ya emanet etmekten hiç çekinmedim. Yardım istemenin ve almanın mümkün; birlikte iyileşmenin ise muhteşem olduğu bir tecrübeydi benim için. İçine tıkılı kaldığımı düşündüğüm fikir hapishanesinden çıkışım, ruhumun biraz daha özgürleştiğini, bu hayatta hiçbir hisse, fikre ve kadere mahkûm olmadığımızı fark etmem bu sayede oldu. Dilerim ki arayan herkese şifa olsun.""

Şebnem E.
Theta Healing® Uygulaması

Ezen ThetaHealing profilban megjelenő információkat, a fent emlitett ThetaHealer® biztosította. A megjelenített információkért ő tartozik felelősséggel. Amennyiben jelenteni szeretnéd a THInK felé a közölt információkat, kattints a Profil Jelentése linkre. Az egyéb oldalakon elérhető információk, a THInK által kerültek közlésre.


      

Report This Profile

Report this profile

Your name:
Your e-mail:
All information will be confidential
Why would you like to report this profile?

Send a Message

Your name:
Your e-mail:
Message:
Hivatalos Vianna Stibal ThetaHealing weboldal
       
THETAHEALING, THETAHEALER, the THETA HEALING shield logo and THInK/THETA HEALING INSTITUTE OF KNOWLEDGE are registered trademarks. Seminars and sessions in the ThetaHealing energy modality are available exclusively from an Instructors and Practitioners certified in the ThetaHealing Technique. Only an instructor or Practitioner who has been certified by THInK is entitled to be called a ThetaHealer. Only those energy healing practices developed and approved by Vianna and THInK can be called ThetaHealing.
  test

Copyright © 2022 THETAHEALING®


No portion of information in this website may be reproduced or distributed in any form without prior permission from the author which may be solicited upon request. All rights reserved.